Вхiд
Головна / Події / Політика

"Їдемо на Київ!" Пересічники страйкуватимуть біля ВРУ

13-11-2016, 11:15

"Їдемо на Київ!" Пересічники страйкуватимуть біля ВРУ

12 листопада під час акції протесту власників автомобілів з іноземною реєстрацією на КПП "Ужгород" пересечнікі анонсували аналогічні акції і в інших пунктах пропуску на кордоні з ЄС, а також під стінами Верховної Ради України 15 листопада.

Зараз кілька десятків авто з іноземними номерами перегородили під'їзд до КПП "Ужгород". Однак самі пересечнікі розповідають, що неофіційно на Закарпатті налічується близько 40 000 «іноземних» автомобілів. Головна вимога активістів - скасувати процедуру "пересічку" як таку, адже, на їхню думку, вона є дискримінаційною по відношенню до українських власників транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Як і на попередніх аналогічних акціях на кордоні водії повідомляють правоохоронцям, що їх авто зламалися, тому прибрати їх немає можливості. Викликаний на місце події евакуатор під'їхати до автомобілів пересечніков не зміг.

Найближчим до заблокованого пункту пропуску "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною є КПП "Малий Березний" в 40 кілометрах від обласного центру.

Нагадаємо, на Закарпатті в рамках акції протесту власників автомобілів з іноземною реєстрацією були заблоковані під'їзд до пункту пропуску "Солотвино" на українсько-румунському кордоні, а також пункту пропуску "Ужгород", що на кордоні зі Словаччиною.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду