Вхiд
Головна / Суспільство

На Закарпатті соціально незахищені верстви населення отримають котли

17-11-2016, 12:32

На Закарпатті соціально незахищені верстви населення отримають котли

У Мукачеві соціально незахищені слої населення безкоштовно отримають котли, щоб запезпечети житло теплом, інформує Мукачівська міськрада.

Таку програму «Придбання та встановлення газового та електричного обладнання, систем фільтрації води газових котлів для соціально незахищених верств населення в Мукачево на 2016-2017 р. р.» прийнято сьогодні на сесії міськради. Бюджет програми – 700 тисяч гривень.

Пропонується надати можливість на право звернення для установки безкоштовного газового та електричного обладнання для обігріву та систем фільтрації води газових котлів наступним категоріям громадян, які потребують додаткового соціального захисту:


- інваліди І та ІІ групи по хворобі всіх категорій;


- ліквідатори аварії на ЧАЕС І та ІІ категорії;


- пенсіонери, які користуються пільгою «діти війни»;


- багатодітні сім’ї;


- учасники, інваліди війни та ветерани військової служби;

- вдови загиблих учасників війни та бойових дій.

Для встановлення безкоштовного газового, електричного обладнання та систем фільтрації води газових котлів особа будуть звертається з письмовою заявою до виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

До заяви додаються:

- копія паспорта (1,2,10,11 ст.);

- копія довідки про реєстраційного номера облікової картки платника податків фізичних осіб;

-довідка з Мукачівської філії ТОВ «Закарпатгаз Збут» про відсутність або невідповідність газового обладнання державним технічним стандартам;

- документ (довідка), яка підтверджує, що заявник відноситься до категорії людей зазначені в пункті 4.1 даної програми.

Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради , протягом 14-ти календарних днів з моменту надходження заяви розглядає її та за результатами розгляду формує пакет документів для прийняття рішення виконавчим комітетом Мукачівської міської ради.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду