Вхiд
Головна / Відео

На Хустщині невідомі напали на весільний кортеж (ВІДЕО)

30-09-2016, 16:02

На Хустщині невідомі напали на весільний кортеж (ВІДЕО)


Хустщина стає кримінальним районом: все частіше там стаються зухвалі крадіжки, розбійні напади, попадаються наркомани. Тепер хустські розбійники пішли ще далі – група невідомих спробувала пограбувати весільну касу.

«Подія сталась в неділю у годину ночі, після закінчення весілля родина поверталась додому з ресторану в Іза в с. Копашнево. В селі Іза гостей підрізали два автомобіля з невідомими людьми (деяких можна впізнати ), водій зупинився молодики хотіли витягнути його з машини вдаривши твердим предметом, після чого водій втратив свідомість і жінки приводили його в почуття. Жінок теж намагались повитягували з машини, але жінки зачинили дверці машини і почали дзвонити в поліцію і сильно кричати і тільки після цього ця банда почала розбігатись .

Самі свідки цей напад розцінюють як пограбування , машина молодого і цих потерпілих однієї марки і приблизно однакового кольору. Батьки молодих та самі молоді поїхали в іншій машині і злочинці переплутали машини зупинивши іншу машину»,
- зазначає Роман Келемен на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Керівники Поліції критикують мене, що я тільки пишу про негативну роботу поліції, а от про позитивну їх роботу не згадую. Думаю для позитиву у них є прес-служба , а Ви як думаєте потрібно таке висвітлювати», – підсумовує він.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду