Вхiд
Головна / Суспільство

На Закарпатті затримали 6 мігрантів

3-12-2016, 14:30

На Закарпатті затримали 6 мігрантів

Під час патрулювання кордону прикордонники Мукачівського загону затримали групу незаконних мігрантів. Всього на підступах до Європи охоронці кордону спинили 6 вихідців з південної Азії.

Про це повідомляє прес-служба митної служби.

Спочатку співробітники відділу прикордонної служби «Косине» затримали одну невідому особу. Чоловік саме намагався подолати загороджувальний паркан. На місце відразу прибула група реагування.

Вже за декілька хвилин на відстані 90 метрів від державного кордону, нарядом було виявлено та затримано чотирьох чоловіків неслов`янської зовнішності. У ході подальших пошукових заходів прикордонники затримали ще одного порушника.

З'ясувалося, що усі вони пересувалися однією групою, але помітивши світло ліхтарів, які наближались у їхньому напрямку, розбіглися у різні сторони, аби підвищити шанси при незаконному перетині кордону. При собі іноземці не мали жодних документів, лише повідомили, що троє з них є громадянами Іраку, двоє громадянами Індії та один громадянином Сирії. Також порушники розповіли, що метою їх подорожі було покращення свого життя в одній з країн Євросоюзу.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду