Вхiд
Головна / Суспільство

Мукачівська молодь взяла участь у форумі

5-12-2016, 13:30

 Мукачівська молодь взяла участь у форумі

Два дні молодь Мукачева мала можливість навчитися чогось нового, послухати досвідчених лекторів та безпосередньо поспілкуватися не лише з органами місцевої влади, але й поставити запитання, які їх турбують заступнику Міністра молоді та спорту Яремі Олександру Йосиповичу.

Як попередньо зазначали організатори – головною метою форуму є створення середовища для обміну знаннями в сфері молодіжної політики.

«Ми плануємо залучити активістів, представників влади, громадських організацій та неформальних об’єднань краю для навчання, обміну думками та обговорення можливостей ефективного впровадження молодіжної політики», – зазначали вони в соціальних мережах.

Як розповів один із організаторів для «Карпатського об’єктиву» Денис Соболь для участі у форумі зареєструвалося 58 учасників, не враховуючи тренерів та організаторів.

«Усі вони два дні слухали пізнавальні лекції, які для них підготували зокрема: фахівець з оптимізації ресурсів та бізнес процесів, тренер з проектного менеджменту та командної роботи, експерт в проекті «Урбаністична освіта» – Ігор Щербаков, Борис Кондратюк – координатор Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Ужгород, Віктор Сіпєєв, який з величезним задоволенням та бажанням спілкувався з учасниками на тему молоді, політики, прав, та ще багато людей, які приклали протягом двох днів форуму величезних зусиль та сили.

Варто зазначити, що у суботу, 3 грудня, молодіжний форум проходив у Закарпатському обласному театрі драми та комедії. Серед учасників заходу були як школярі, так і студенти. Програма заходу передбачала ряд важливих блоків. Це блок «Молодіжна політика»,блок «Молодіжний працівник», блок «Молодіжні центри» та презентація успішних кейсів.

Наголосимо, що саме у понеділок учасники спілкувалися по скайпу із заступником Міністра молоді та спорту. Більшість з них підготували питання до Олександра Йосиповича. Зокрема вони порушували теми щодо людей з особливими потребами та програми щодо залучення їх у соціальне життя, механізму проти маніпулювання результатів у спортивних змаганнях, перспективи розвитку гірськолижного спорту на Закарпатті. Говори не лише про спорт, але й про масовий виїзд людей за кордон, а саме студентів із Закарпаття, які останнім часом вирішують здобувати вищий ступінь саме у сусідні країни.

На питання, які стосувалися проблем місцевого рівня з радістю відповів начальник відділу молоді і спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради Володимир Уліганець.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду