Вхiд
Головна / Суспільство

Діяльність нинішньої обласної ради більш результативна, ніж попередньої

7-12-2016, 15:49

Діяльність нинішньої обласної ради більш результативна, ніж попередньої

На сесії обласної ради з доповіддю виступив її голова Михайло Рівіс. Значну її частину голова облради присвятив статистичним даним, які підсумовують діяльність ради VII скликання.

Наводимо ту частину доповіді Михайла Рівіса, яка відображає кількісні показники діяльності ради.
За перший рік роботи Закарпатська обласна рада VІІ скликання провела чотири сесії, зараз триває п’ята. Загалом відбулося дванадцять пленарних засідань, на яких ухвалено 533 рішення. Це набагато більше, ніж за відповідний період роботи ради минулого скликання і становить майже 40% від загальної кількості рішень, прийнятих протягом усіх 5 років діяльності ради попереднього скликання, — підкреслив Михайло Рівіс.

Із загальної кількості прийнятих нами рішень – 192 рішення (36%), стосувалися підтримки різноманітних депутатських запитів, 46 рішень (8,6%) – затвердження регіональних програм і 49 рішень (9,19%) – внесення змін до чинних програм.
35 рішень стосувалися заслуховування звітів відповідальних виконавців обласних галузевих програм. «Розгляд звітів про хід виконання регіональних програм і про результати їх виконання на пленарних засіданнях – це нова практика, покликана забезпечити реалізацію контрольної функції з боку депутатського корпусу

Крім того, з початку діяльності облради нинішнього скликання було прийнято 45 рішень про направлення Звернень Закарпатської обласної ради до центральних органів державної влади щодо різноманітних питань життєзабезпечення області та покращення рівня життя її мешканців, — сказав у доповіді Михайло Рівіс.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду