Вхiд
Головна / Суспільство / Фото / Відео

На словацько-українському кордоні водії стоять у черзі по 8 годин

18-12-2016, 09:30

На словацько-українському кордоні водії стоять у черзі по 8 годин

На усіх ключових пунктах пропуску з ЄС в межах Закарпаття протягом вихідних зберігається проблемна ситуація.

Про це повідомляє «Mukachevo.net».

Так, на кордоні з Словаччиною і на пункті пропуску «Малий Березний – Убля», і на «Ужгород – Вишнє Нємєцке» черга на в’їзд в Україну сягала протягом суботи від 100 і більше авто. Під вечір черги сягнули кількох кілометрів на кілька сотень авто.

«Ми з друзями поверталися в Україну після обіду і прибули в пункт пропуску «Вишнє Нємєцке – Ужгород» близько 14:30. Заїхали на територію України тільки близько 22:30. Ледве вистачило пального, аби бодай грітися в авто», – розповів один з ужгородців.

На словацько-українському кордоні водії стоять у черзі по 8 годин

Працівники основного пункту пропуску з Словаччиною кажуть, що черги пов’язані з великим напливом авто напередодні свят, мовляв, прикордонна інфраструктура банально не витримує такого потоку автомобілів та пасажирів.

«Така ситуація на КПП «Ужгород» ще з п’ятниці. Виїхати з України можна за годину-півтори, а ось в’їхати – не менше 6 годин. Дехто стоїть по 8-10»,- розповідають прикордонники.

На пунктах пропуску на кордоні з Угорщиною («Лужанка», «Тиса»), ситуація дещо краща, ніж на кордоні з Словаччиною, але автомобілів також велика кількість і в черзі доводиться стояти по 4 години.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду