Вхiд
Головна / Суспільство

Словацькі вчені обговорили процес децентралізації в Україні

20-12-2016, 10:30

Словацькі вчені обговорили процес децентралізації в Україні

Протягом двох днів, 14-15 грудня в УжНУ проходила міжнародна науково-практична конференція «Регіональна політика та адміністративна реформа в Україні: уроки європейського досвіду впровадження і реалізації».

Про це повідомляє прес-служба УжНУ.

До організації заходу долучилися представники словацьких вишів, зокрема Владімір Бенч, представник дослідницького центру Словацької асоціації зовнішньої політики (м. Братислава), Іріна Дудінська, директор Інституту політології філософського факультету Пряшівського університету та Владіслав Дудінський, завідувач кафедри громадянської освіти філософського факультету Пряшівського університету.

Конференція відбувалася на основі грантового проекту, до якого долучилися представники Норвегії, Словаччини та України. Серед головних цілей конференції - дослідження проблем адміністративного реформування в Україні, особливості адмінреформи в регіональному аспекті. Також на зустрічі досліджували впровадження європейського досвіду в Україні.

На конференцїі зібралися як науковці, так і практики, які напряму мають відношення до адмі-реформування.

«Родзинкою» конференції став круглий стіл «Уроки практичної реалізації адміністративно-територіальної реформи в Україні: хто і чому заважає об’єднанню територіальних громад та процесам децентралізації?» На круглому столі учасники, зокрема голови сільських рад Закарпаття розповіли про труднощі та перспективи, які виникають у процесі децентралізації.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду