Вхiд
Головна / Суспільство

Закарпатці продовжують красти електроенергію

5-10-2016, 10:22

Закарпатці продовжують красти електроенергію

Закарпатці продовжують красти електроенергію: штрафів за крадіжки нараховано на 400 тисяч.

Про це інформує ПАТ «Закарпаттяобленерго».

Стало відомо, що за період з 26 вересня по 02 жовтня поточного року працівниками Товариства виявлено 57 фактів крадіжок електричної енергії.

У зв'язку з цим було складено 47 Актів про порушення Правил серед населення та 10 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

"Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівському та Ужгородському районах (9 та 7 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на приладі обліку, а також втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 7-ми районах, із яких найбільше у м. Мукачеві та м. Ужгороді (по 2 випадки у кожному). При цьому найпопулярнішим порушенням (у 7-ми випадках) залишається втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше), а також пошкодження індикаторів впливу магнітного поля", - йдеться у повідомленні.

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 388,17 тис. грн., із яких:

у побуті – на суму 196,69 тис. грн.;

у юридичному секторі – на суму 191,48 тис. грн.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду