Вхiд
Головна / Суспільство

В Ужгороді відзначили ювілей найстарішої школи ромів

26-12-2016, 12:00

В Ужгороді відзначили ювілей найстарішої школи ромів

Урочисте відзначення 90-річного ювілею найстарішої ужгородської діючої школи – №14 відбулося у п’ятницю, 23 грудня, в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка».

Як повідомляє прес-служба міської ради, школу у далекому 1926 році будували силами ромської громади саме як навчальний заклад для дітей.

На урочистостях у театрі педагогічному колективу ромського навчального закладу, учням, їхнім батькам та гостям вихованці школи підготували чудову святкову концертну програму.

Завітали на свято і представники Ужгородської міської ради: заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, депутати Юрій Мандич та Мирослав Горват.

"Нам приємно, що одна з найстаріших шкіл міста з кожним роком розвивається, стає кращою. Ваші вихованці показують гарний результат у різних сферах. Від імені міського голови бажаю учителям терпіння, витримки і розуміння дітей», – зазначив у вітальному слові Олександр Білак.

Заступник міського голови і депутати нагородили кращих вчителів грамотами та відзнаками Ужгородської міської ради. Олександр Білак вручив директорці закладу Оксані Легезі цінний подарунок для школи.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду