Вхiд
Головна / Суспільство

Міжнародний потяг «Мукачево-Будапешт» стартує уже скоро

24-01-2017, 20:31

Міжнародний потяг «Мукачево-Будапешт» стартує  уже скоро


Нарада щодо запровадження міжнародного пасажирського потяга „Мукачево – Будапешт” відбулася сьогодні в Закарпатській облдержадміністрації. Відповідно до Протоколу про наміри щодо всебічного розвитку пунктів пропуску та інфраструктури на державному кордоні між Україною та Угорщиною, підписаного Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом і Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном під час їхньої зустрічі 24-25 листопада 2016 року, залізничне сполучення між двома країнами є одним із приоритетів.

На зустрічі обговорювалася технічна сторона відновлення руху та визначено два варіанти розвитку, які повинні вирішитися на рівні міждержавної комісії. Регіональній філії „Львівська залізниця” ПАТ „Українська залізниця” запропоновано зробити проекти з визначенням вартості необхідних робіт за двома варіантами для винесення на обговорення при зустрічі з угорською стороною до 1 лютого цього року.

Поряд із держслужбовцями обласної адміністрації, в зустрічі взяли участь представники ЄОТС „Тиса”, регіональної філії „Львівська залізниця” ПАТ „Українська залізниція”. По це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації Едуард Маляр.

Міжнародний потяг «Мукачево-Будапешт» стартує  уже скоро


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду