Вхiд
Головна / Події

ФК "Ужгород" відібрав перемогу у ФК "Севлюш"

10-10-2016, 09:47

ФК "Ужгород" відібрав перемогу у ФК "Севлюш"

Вчора, 9 жовтня на полі зустрілися явні фаворити першост.

Всього один тиждень «Севлюш» перебував на найвищому щаблі турнірної таблиці, випереджаючи «Ужгород» лише на одно очко.

Виноградівцям потрібна була перемога або ж принаймні нічия у поєдинку, щоб упевнено почуватися в останніх чотирьох іграх чемпіонату. Та надії збуваються не завжди. Психологічний тягар відповідальності у головному матчі туру видався занадто важким для футболістів.

У центральному поєдинку чергового туру у вищій лізі футбольного чемпіонату області ФК «Ужгород» з рахунком 6 : 2 упевнено переграв ФК «Севлюш».

Ось як прокоментував матч представник тренерського штабу «Севлюша» Володимир Талабірчук: "Було видно, що перші двадцять хвилин поєдинку наші хлопці дуже переживали, довго налаштовувалися на гру і в результаті пропустили в свої ворота три голи. У другому таймі команда заграла більш агресивно, почала вирівнювати ситуацію на полі, і при рахунку 3 : 2 кинулася вперед відігруватися. Та цим лише скористалися швидкі нападники «Ужгорода». Так, сьогодні був явно не день Виноградова".

Ужгородський розгром «Севлюша» проте не позбавляє інтриги змагання за найвищі нагороди першості. Наявне відставання на два очки від лідера під силу подолати для теперішнього складу головної футбольної дружини Виноградова.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду