Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Зміни щодо вступу в ВНЗ у 2017 році

10-10-2016, 16:08

Зміни щодо вступу в ВНЗ у 2017 році

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич повідомила, що у 2017 році вступники зможуть подавати значно менше заяв на вступ до ВУЗів, ніж під час минулорічної кампанії.

Якщо раніше можна було подавати до 15 заяв на 5 спеціальностей, без обмежень у кількості ВНЗ, то відтепер вступник матиме можливість подавати тільки 7 заяв до вищих навчальних закладів на 3 спеціальності.

"7 заяв – це дасть можливість вступнику сконцентруватися на обраних ним спеціальностях, а також не заплутатися в різноманітті спеціальностей і вишів", – зазначив проректор КНУ імені Т. Шевченка Володимир Бугров про результати анкетування студентів університету з цього питання.

У 2017 році будуть приймати сертифікати ЗНО 2016-го та 2017-го років. Крім того, для вступу в університети обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури. З якого предмета будуть інші два сертифікати ЗНО - обиратиме університет. Одним із них може бути математика або історія України, або біологія, третій сертифікат - з інших предметів, які визначить сам ВНЗ.

Всі шкільні іспити (державна підсумкова атестація — ДПА) проходитимуть не в школах.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18 годин 25 липня.

У 2017 році прийом заяв у вищі навчальні заклади на основі ЗНО відбуватиметься до 18 годин 26 липня. Вступні конкурси у вищі навчальні заклади пройдуть з 17 до 26 липня, а іспити – з 21 до 26 липня.

Зарахування на навчання за бюджетні кошти відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, а на контракт – 18 серпня.

Без змін залишився і прийом пільговиків, ці категорії будуть зараховані до 28 серпня.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду