Вхiд
Головна / Фото / Події

Українець залишився без новеньких "iPhone 7" (ФОТО)

11-10-2016, 18:18

Українець  залишився без новеньких "iPhone 7" (ФОТО)

Українець повертався з Німеччини через пункт пропуску «Ужгород». Чоловік подав працівникам пункту пропуску митну декларацію, в якій зазначив свої паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність в нього багажу – 4 сумки.

Але у автівці митники виявили 2 нові телефони «iPhone 7», запаковані в упаковки виробника торгової марки «Apple» та не активовані, загальна вартість яких, відповідно до товарних чеків складала 1738 Євро.

Також в авто українця знайшли 3 телефони «iPhone 7», 1 телефон «Samsung» та електричну скрипку «Yamaha», які були у використанні.

Згідно з ч.1 ст. 374 МК України, товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України, не підлягають письмовому декларуванню та не є об'єктами оподаткування митними платежами.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 472 Митного кодексу України.

Саме на підставі статті 511 МК України два мобільні телефон «iPhone 7», вартістю понад 50 тис. грн, було вилучено.

Українець  залишився без новеньких "iPhone 7" (ФОТО)

Українець  залишився без новеньких "iPhone 7" (ФОТО)


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду