Вхiд
Головна

Ужгородська мерія заявила про стан співробітництва з Москвою та Орлом

19-09-2016, 21:00

Ужгородська мерія заявила про стан співробітництва з Москвою та Орлом
Ужгородська мерія заявила про стан співробітництва з Москвою та Орлом

«Побратимська» угода була підписана між Ужгородом та Москвою з Орлом. Начальник відділу міжнародних грантових програм та інновацій Ужгородської міської ради Вікторія Тарахонич розповіла, як зараз проходить співробітництво між Ужгородом та російськими містами.

Політик зазначила: «Дуже часто нас питають про долю відносин нашого міста з російськими побратимами Орлом і Москвою. До відома: угоди з цими містами були укладені й підписані з часовим обмеженням на 5 років. Дія угоди з Орлом закінчилась у травні 2006 року, а з Москвою – у жовтні 2008-го».

На цей час, за її словами, послабилися побратимські угоди з такими містами, як Горсенс (Данія), Кайаани (Фінляндія), Ульцин (Чорногорія).

Цікаво, що першим містом-побратимом Ужгорода з часу незалежності України стало місто Корвалліс штату Орегон (США). Роком пізніше в нас було підписано угоди про співпрацю з угорськими містами Ніредьгаза і Сомбатгей; у 1993 році – з німецьким містом Дармштадт, словацьким Кошице. Кінець дев’яностих – початок двотисячних ознаменувався підписанням угод про співпрацю з містами Міхаловце (Словацька республіка), Ческа Ліпа (Чеська республіка) і Ярослав (Республіка Польща).


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду