Вхiд
Головна / Суспільство

Розроблено стратегію "Ужгород – місто без кордонів"

14-10-2016, 17:02

Розроблено стратегію "Ужгород – місто без кордонів"

Ужгородська команда програми “Школа Мерів” разом із Студією Домініка Левицького розробила Стратегію розвитку “Ужгород – місто без кордонів” та представить її міжнародним експертам і представникам Європейської Комісії вже в цю суботу у Києві. Презентація відбудеться у новому стилі “Ужгород говорить багатьма мовами”!

15 жовтня відбудеться захист стратегій розвитку міст Маріуполя, Вугладара, Скадовська та Каховки. Їх інтереси будуть захищати міські голови разом з одногрупниками по Школі Мерів.

Зустріч відбуватиметься з 10:00 до 15:00 в конференц залі Chasopys EduSpace, що знаходиться за адресою: Велика Васильківська, 30.

Перед початком захистів, о 9:30, організатори програми, голова правління Агенція з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля» Руслан Рохов, та представники експертної комісії, що оцінюватимуть слухачів, проведуть прес-брифінг, під-час якого розкажуть про попередні результати другої програми Школа Мерів та очікування від презентацій стратегій.

Захистом стратегій розвитку міст завершиться навчання на другій програмі Школа Мерів. У підсумку слухачі отримають різного ґатунку сертифікати відповідно до оцінок експертної комісії. Вручення сертифікатів відбудеться під-час Міжнародного Конгресу Мерів, який відбудеться 5-6 грудня в готелі Fairmont.

Конференц зал Chasopys EduSpace знаходиться на 3-му поверсі будинку, що знаходиться за адресою: Велика Васильківська, 30. Код на під’їзді – 240. Детальніша інформація на сайті – http://eduspace.chasopys.ua/. За додатковою інформацією звертатися за електронкою [email protected], або ж за телефоном – 097 782 69 78.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду