Вхiд
Суспільство / Відео / Волошина ТБ

Виставка фіалок в Ужгороді

7-03-2017, 21:30


Справді родинне квіткове свято для ужгородців в першій декаді березня у виставковому салоні «Галерея Ужгород». Усміхнені подружжя з дітьми масово відвудували її напередодні 8 березня. А годарями і організаторами тут була сім’я Сикорових із Хуста. Вона привезла більше трьохсот видів фіалок у місто над Ужем перед жіночим днем. Колекціонери займаються плеканням фіалок близько двадцяти років, належно доглядаючи за ними. Тому квіти такі прекрасні.

Фіалки не приживуться біля байдужих та білоручок. Адже їх треба вчасно пересаджувати, підживлювати, поливати. Багато допомагає своїй квітникарці та дружині її чоловік Ігор Потапенко. Поступово він сам неабияким фахівцем у цій живій справі став.

Не тільки фіалки були на виставці в галереї, але й інші рослини. Наприклад, стрептокарпуси, бегонії. Хоча все-таки головним і визначальним було дивовижне розмаїття фіалок, які, до речі, мають і лікарські властивості.

Доглядати за цими вишуканими квітами не дуже складно. Головне не перестаратися з поливанням. На виставці вартість вирощених квітів коливалася від 150-ти до 200 гривень. Та фіалки, на думку колекціонерів, можна виростити і з малого листочка. Останній мав ціну 15 гривень.

Сила цієї виставки в тому, що вона прищеплює нашому досить стомленому народу потяг до прекрасного, відкриває фактично двері панні Весні. Ніхто не має замикатися на сірому побутовому існуванні, а бачити щодня довкруги себе розквіт посланців неба — дивних квіточок.

Виставка фіалок в Ужгороді


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду