Вхiд
Головна / Суспільство

Ужгородці приймали участь у Всеукраїнському готельному форумі

15-10-2016, 15:51

Ужгородці приймали участь у Всеукраїнському готельному форумі

Всеукраїнський готельний форум – це знакова для всієї туристичної галузі України подія. Він відбувався 6–7 жовтня в Києві. Програма заходу була розділена на 4 блоки, тож кожен учасник міг підібрати найбільш цікаві для себе секції.

Під час роботи Міжнародного готельного форуму докладно обговорювали питання підвищення капіталізації об’єктів і прибутковості профільного бізнесу, поліпшення якості сервісу, управління ціноутворенням. Глибоко аналізували особливості розвитку і проблеми сегменту готельного ринку в Україні. Наголошувалося, зокрема, на нюансах міжнародної та внутрішньої стандартизації, необхідності адаптації до міжнародних стандартів, здобутті сертифікації та підвищення «зірковості» об'єктів.

Форум збирає всеукраїнські дирекції, власників готелів, генеральних директорів, керівників та представників міжнародних готельних мереж в Україні з операційного, комерційного та керівного менеджменту. Ужгородський національний університет на форумі представляли доценти кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Г. Кіш та О. Світлинець, а також студенти напряму «туризм» К. Нодь, К. Срібна та студенти напряму «готельно-ресторанна справа» Т. Вовчок, О. Бурковська.

Для учасників форуму готельного ринку це була гарна нагода. Вони мали змогу обмінятися практичним досвідом, дістати об'єктивний аналіз ринку, вектор розвитку галузі та ексклюзивну експертну інформацію з перших вуст, знайти потенційних бізнес-партнерів, провести попередні консультації та переговори, вирішити поточні питання, отримати консультації експертів галузі, встановити нові ділові контакти.

Цікава міні-виставка рішень для готельного бізнесу доповнювала програму форуму. Це є ефективним майданчиком ділових комунікацій між постачальниками рішень та керівниками готелів і готельних мереж.

Тепла й відкрита атмосфера спілкування на форумі допомогла створити безліч корисних ділових контактів між його учасниками, повідомили у Медіацентрі УжНУ.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду