Вхiд
Головна / Події

Контрабандисти намагалися переправити 6 тисяч пачок синарет

3-05-2017, 16:00

Контрабандисти намагалися переправити 6 тисяч пачок синарет

Минулої доби на кордоні з Угорщиною прикордонники Мукачівського загону не допустили дві спроби переміщення через кордон тютюнової контрабанди у кількості майже 5 тисяч пачок сигарет.

Так, учора ввечері співробітники відділу прикордонної служби «Лужанка» під час патрулювання спостерігали рух однієї особи в напрямку держрубежу. Помітивши правоохоронців, невідомий вдався до втечі, покинувши за 50 метрів від кордону 3 пакунки тютюнових виробів. Згодом з’ясувалось, що правопорушник намагався перемістити до сусідньої країни майже 3 тисячі пачок сигарет.

Ще одну спробу незаконного переправлення до Угорщини сигарет попередили військовослужбовці-строковики відділу «Вилок». Чотири пакунки з 2 тисячами пачок сигарет намагався перенести через кордон 26-річний громадянин України. Зрозумівши, що його викрито, зловмисник спробував втекти. На неодноразові вимоги прикордонників строкової служби зупинитись, порушник не реагував, а тому наряд змушений був здійснити два попереджувальні постріли вгору.

Затриману особу доставлено в підрозділ для проведення фільтраційно-перевірочних заходів та складання необхідних адміністративних документів. Подальшу долю громадянина України вирішуватиме суд. Виявлені прикордонниками тютюнові вироби будуть передані до ДФС.

Крім того, минулої доби прикордонники завадили переміщенню більше тисячі пачок сигарет у чотирьох випадках у пунктах пропуску «Ягодин», «Устилуг» та «Порубне». Варто зазаначити, що у «Порубному» разом з виявленими сигаретами, прихованими у паливному баку, вилучили й «Фольксваген» за 40 тисяч гривень.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду