Вхiд
Суспільство / Відео / Волошина ТБ

Геноцид у автоперевезеннях

16-03-2017, 22:00


На тлі доріг, які стають усе гіршими і їхнє руйнування не припиняється, на Закарпатті є й інша біда, і теж пов’язана з дорогами. Йдеться про пасажирський транспорт, який тими самими дорогами їздить.
Він стає невимовно дорогим. Нещодавно відбулося чергове підвищення цін на автобусне сполучення. Для жителів віддалених населених пунктів квитки подорожчали в середньому на 20-30 гривень.

З першого березня і пенсіонери змушені їздити за повну вартість квитка. Перевізники кажуть: держава, врегулювавши пільгові перевезення, законодавчо «забула» про виплату компенсацій.

Є й інша причина дорожнечі квитків: 10 відсотків у їхній вартості — оплата послуг вокзалу. Тож за те, що тобі продали квиток, сплати ще 10-15 гривень...

Щоб заробити копійку і менше залежати від вокзалів, автоперевізники часто йдуть на порушення. Набирають пасажирів у невстановлених місцях. Вдаються до нелегальних перевезень.

Нині 20 відсотків пасажирських перевезень перебувають у тіні. Через це потерпають ліцензовані перевізники, бюджет, а найбільше — прості громадяни.

Поїздки відмінити не можна, бо один вчиться, інший — прямує до лікарні, до хворої матері. На квитки витрачаються останні гроші. Монопольне становище власника автовокзалів — одна з причин дорожнечі квитків. І перевізники, і підприємство-монополіст — власник автовокзалів не збираються обмежувати свої апетити. Варто б уже і владі втрутитися, щоб захистити своїх громадян від цінового свавілля.

Геноцид у автоперевезеннях


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду