Вхiд
Суспільство / Відео / Волошина ТБ

Ужгородці про можливі перевибори

17-03-2017, 21:26


Котрий місяць говориться про те, що нинішній український парламент вичерпав свій ресурс. Міжпартійні чвари в ньому, воєнні дії на сході, корупція, рівень якої не спадає, змусили виборців задумуватися: чи варто довіряти законодавцям у їхньому нинішньому складі?

Хіба що сліпий не бачить: вихід країни з кризи не відбувається, навпаки: простий люд дедалі біднішає, , середній клас так і не відбувся, невдоволення низів наростає.

Соціологи стверджують: рівень довіри до нинішнього парламенту такий низький, яким не був за всю історію незалежної України.

В повітрі витає ідея дострокових виборів до Верховної Ради. Багато хто вважає, що лише в такий спосіб можна унормувати суспільно-політичну ситуацію в країні, повернути людям надію до кращого життя.

Кажуть і про дочасні вибори Президента. Мовляв, на часі — повне перезавантаження влади в Україні, на верхівці якої стоїть Петро Порошенко.

Знімальна група «Волошина ТБ» на вулицях Ужгорода цікавилася, як до ідеї дострокових виборів парламенту і президента ставляться пересічні виборці.

Думки ужгородців інколи різняться. Але зводяться загалом ось до чого: у нинішніх парламентарів, глави держави для виведення країни з тупика і виконання тієї місії, заради якої йшли у владу, часу майже не залишилося. Державним мужам, які хазяйнують на київських пагорбах, довіряє значно менше людей, ніж вірить їм. Повернути розхитаний корабель під назвою Україна на чіткий курс навряд чи зможуть.

Ми утримаємося від категоричних висновків. Лише скажемо: сьогодні, на початку 2017-го більшість виборців втратили і віру, і довіру. Полум’я, яке яскраво горіло після Майдану, майже згасло, дотлівають останні іскорки надії.

Ужгородці про можливі перевибори


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду