Вхiд
Головна / Суспільство

Лідер за реєстрацією учасників ЗНО - Тячівський район

21-03-2017, 12:10

Департамент освіти та науки Закарпатської облдержадміністрації підготував інфографіку щодо кількості зареєстрованих на ЗНО в області (дані ще не остаточні).
Найпопулярнішим предметом (7269 учасників ЗНО) є українська мова та література, оскільки ЗНО з цього предмета є обов’язковим. Із двох предметів для ДПА на вибір – математики або історії України – абсолютна більшість випускників шкіл обрала історію – 6046, математику – утричі менше (1940). На третьому місці біологія – на неї зареєструвалося 3539 учасників. Деталі щодо всіх предметів – у діаграмі:

Лідер за реєстрацією учасників ЗНО - Тячівський район
Оскільки українська мова та література є обов’язковим предметом, то за нею можна робити висновки щодо кількості учасників ЗНО за районами й містами: на першому місці Тячівщина, далі – Ужгород, Рахівський, Виноградівський та Іршавський райони:

Кількість зареєстрованих на ЗНО з української за районами:
Лідер за реєстрацією учасників ЗНО - Тячівський район
Досить цікавою є картина щодо співвідношення ТОП-5 предметів, які йдуть після української, за містами й районами:
Якщо в містах Ужгород, Берегово, Мукачево на третьому місці загалом (після української та історії) йде англійська мова, то в інших населених пунктах – біологія. Математика популярніша за географію в Ужгороді, Берегові, Мукачеві, на Берегівщині й Виноградівщині.
Лідер за реєстрацією учасників ЗНО - Тячівський район

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів – українська мова, математика або історія України та один навчальний предмет за вибором випускника – зараховуються як результати державної підсумкової атестації.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду