Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Вечір джазової музики в Ужгороді

18-10-2016, 12:18

Вечір джазової музики в Ужгороді

20 жовтня, о 19:00 відбудеться джазовий вечір за участі тріо Mark “Kibrick” BERNSTEIN (USA), Michal JAROS (POL) та Igor HNYDYN (UKR).

Kibrick – це проект відомого американського саксофоніста Марка Бернштейна (Кібрік – це його родинне прізвище, предки походять з України та Польщі), в якому грають одні з кращих джазових музикантів України та Польщі. В музиці поєднуються єврейські, польські та українські мотиви разом з американським джазом.

Mark “Kibrick”Bernstein (Марк Бернштейн) - саксофон.

Американський саксофоніст, композитор, викладач. Закінчив Berklee College of Music. Є деканом джазового факультету в The Southern Danish Conservatory of Music (Данія). Записав 8 альбомів, має різні власні проекти,з якими постійно концертує по Європі та світі.

Ігор Гнидин (Igor Hnydyn) – барабани.

Один з кращих барабанщиків України. Плідно працює як композитор і виконує свою музику в проекті «ShockolaD» та «Igor Hnydyn Project».
В 2004 році заснував джаз-групу «ShockolaD». З цим проектом постійно бере участь у різних фестивалях. Стипендіат програми «Gaude Polonia»(Польща 2008), «Roots music» від Кеннеді Центру (США 2010). Співзасновник Jazz Club Lviv, координатор міжнародних джазових майстеркласів «Warsztaty Muzyczne. Chodziez» в Україні.

Michal Jaros (Міхал Ярос) – контрабас.

Польський джазовий контрабасист. Випускник Музичної Академії в Катовіцах. Учасник і лауреат міжнародних конкурсів, зокрема Гран-прі на Jazz nad Odrа (Вроцлав, 1996), 1 премія на Jazz Juniors, Kraków 2002, гран-прі на Hot Jazz Spring, Częstochowa 2003.

Дата: 20 жовтня 2016 року.

Час: 19:00- 21:00.

Місце: ILKO Gallery, вул. Кошицька, 28.

Вартість квитків - 150 гривень.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду