Вхiд
Суспільство / Відео / Волошина ТБ

Тиждень дитячого читання в Закарпатті

23-03-2017, 17:47


"З книгою у майбутнє!" — таку назву мав цього року Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Він стартував із Закарпатської області, а саме – з театру ляльок «Бавка», де відбулося урочисте відкриття читацького тижня.

Повний зал глядачів стежить за тим, як поводять себе герої дитячих книжок, котрим допомагають ожити і актори театру, і діти – головні дійові особи свята.

У фоє театру – багато цікавинок. Ось виставка-квест "Як пройти у казку?". Її треба пройти до кінця, щоб дістатися казки. А хто відмовиться від того, щоб розв’язати кросворд "Читаємо! Знаємо! Відгадуємо!". Або зіграти в лотерею "Міняю вірш на подарунок"...

Майстри рукоділля — як самодіяльні, так і професійні навчали виготовляти саморобки. Заслужений майстер народної творчості Наталія Стегура теж проводила майстер-клас.

Своє слово сказали учні Ужгородської класичної гімназії та їхній педагог Світлана Борисівна. Вони виготовляли закладки для книжок, побачивши які, хотілося й собі навчитися цього мистецтва. Руками можна створити красу за лічені хвилини, стверджують юні майстрині.

На відкритті тижня головні ролі належали бібліотекарям і письменникам. У «Бавці» ми зустріли відомих закарпатських авторів Галину Малик і Ольгу Тимофієву. Вони спілкувалися з школярами, розповідали про свої книжки. Хто б відмовився познайомитися з автором улюбленого вірша чи казки, почути історію їх створення? А ще — придбати книжку з автографом. Тут це можна зробити запросто, ще й сфотографуватися з автором.

Цього дня події змінювалися, як у калейдоскопі. Презентації книжок, спілкування діячів культури і письменників з дітьми, концерти, вистави і театралізовані дійства. В центрі, як і на відкритті, протягом усього тижня залишатиметься її величність КНИГА.

Тиждень дитячого читання в Закарпатті


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду