Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Vik Коврей відкриє третій сезон в літературному клубі «Читаємо разом»

18-10-2016, 14:11

Vik Коврей відкриє третій сезон в літературному клубі «Читаємо разом»

21 жовтня, о 17:00, стартує третій сезон зустрічей в літературному клубі "Читаємо разом". Вечори щомісяця відбуваються в Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Ф. Потушняка.

За два роки гостями клубу стали письменники із Закарпаття - Сергій Федака, Олександр Гаврош, Андрій Любка, Мирослав Дочинець, Оксана Луцишина, Михайло Рошко, Василь Кузан. Також «Читаємо разом» організували спільно з літературною корпорацією «MERIDIAN CZERNOWITZ» приїзд до Ужгорода Сергія Жадана, Юрія Іздрика, Катерини Бабкіної, провели вечір поетичних зізнань і інші літературні акції.

Цього разу третій сезон зустрічей в неформальній клубній атмосфері відкриє поет, культуртренер, ініціатор і організатор фестивалю з одинадцятирічної історією "Березневі коти", укладач кількох антологій Vik Коврей. Зараз творчий закарпатець працює в Міністерстві культури України.

21 жовтня літклубовци і всі бажаючі зможуть в неформальній атмосфері поговорити з гостем про його збірник "Коли ще люди говорили", про літературу, життя, творчість тощо.

Ще одна приємна новина, як відомо, Vik Коврей разом з Андрієм Любкою, Валентином Кузаном та Лесем Белеєм є співзасновником неформального літературного об'єднання "Ротонда". Так ось 22 жовтня їм виповнюється десять років.

Місце: Закарпатська обласна наукова універсальна бібліотека ім. Ф. Потушняка, пр. Свободи, 16.

Дата: 21 жовтня.

Час: 17:00.

Партнери: Ужгородська міська рада, НЛО «Ротонда», Ужінформ і Медіацентр УжНУ


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду