Вхiд
Головна / Суспільство / Відео / Волошина ТБ

Що обіцяє туристичний сезон на Закарпатті

27-03-2017, 15:25


Наближення гарячого туристичного сезону відчувається в усьому. Це підтвердила і прес-конференція, яка відбулася в Ужгородському прес-клубі: на неї прийшли організатори туризму, власники турпідприємств, екскурсоводи.

Про основні новації наступного сезону в Закарпатті, розповіли туризмознавець Олександр Коваль і доктор соціологічних наук, професор УжНУ Федір Шандор.

Представник словацького турбізнесу Едуард Бураш розповів про дні України в Словаччині, які пройдуть з 19 по 28 квітня. В рамках цих днів зможуть презентуватися туристичні і оздоровчі заклади Закарпаття. Едуард Бузаш наголосив: поки що інформації про наш край у сусідній країні недостатньо, і це обмежує можливості співпраці. Піднести її на вище — в цьому зацікавлені обидві сторони.

Про те, як можна розпочати справу практично з нуля і досягти успіху, розповіла Аліса Смирна з Перечинщини. Вона доклала величезних зусиль, щоб оволодіти тонкощами турбізнесу: і менеджер, і екскурсовод, і водій автомобіля — все освоїла. Зате тепер її гостями є велотуристи з Німеччини, Австрії, Швейцарії та інших країн.

Завідувач сектору туризму і євроінтеграції Виноградівської райдержадміністрації Валентина Горнецкі розповіла учасникам прес-конференції про те, чим зустрічатиме гостей Виноградівщина. Вже відомі фестивалі тут збагачують змістовно, готують і нові атракції.

Гості прес-клубу зробили висновок: Закарпаття має величезний потенціал у туризмі. Реалізувати наявні можливості вповні — непросто, але цілком можливо.

Що обіцяє туристичний сезон на Закарпатті


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду