Вхiд
Суспільство / Відео / Волошина ТБ

Турнір ветеранів футболу імені Стефана Решка відбувся в Ужгороді

27-03-2017, 19:41В ужгородському спорткомплексі «Юність» цієї неділі відбувалися напружені футбольні баталії — турнір серед команд ветеранів імені Стефана Решка. У цього футболіста титулів — як ні в кого. Він є заслуженим майстром спорту СРСР, чотирикратним чемпіоном України, здобував кубок Радянського Союзу в складі київського «Динамо», а також Суперкубок УЄФА, став бронзовим призером Олімпійських Ігор у Монреалі.

За ходом турніру спостерігали почесні гості — ковалі слави закарпатського футболу і вдома, і за межами рідного краю. Вони колись виступали за київське «Динамо», ужгородську «Говерлу», одеський «Чорноморець», донецький «Шахтар», вінницьку «Ниву» та інші клуби.

Презентабельні кубки, футболка під номером «5», з яким виступав Стефан Решко — все це налаштовувало на яскраву гру.

На початку матчу своїми очікуваннями від турніру поділилися добре відомі вболівальникам футболісти — сьогоднішні ветерани.
Безкомпромісні поєдинки в спорткомплексі «Юність», які тривали кілька годин підряд, принесли учасникам справжнє задоволення, подарували щастя спілкування з давніми товаришами.

Фінальний свисток турніру зафіксував перемогу чернівецької «Буковини». Другою стала команда «Решко+друзі», третьою — збірна Виноградівського району.
Учасники попросили рідних Стефана Решка, який не зміг приїхати через стан здоров’я, передати йому вітання з 70-річним ювілеєм.

Після завершення турніру ветерани футболу наголошували на тому, що такі змагання повинні бути обов’язково. Як для того, щоб популяризувати футбол серед дітей і молоді, так і щоб заохочувати спонсорів вкладати кошти в «гру мільйонів». Бо без належного фінансування, розвитку дитячого і юнацького спорту похвалитися такими успіхами, яких свого часу досягали ветерани, сьогоднішнім спортсменам похвалитися не вдасться.

Роз’їхалися з твердими намірами зробити турнір традиційним, та взяти в ньому участь через рік.
Турнір ветеранів футболу імені Стефана Решка відбувся в Ужгороді


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду