Вхiд
Головна / Суспільство

Ужгородські науковці стажувалися в США

19-10-2016, 10:43

Ужгородські науковці стажувалися в США

За підтримки Центру лідерства «Відкритий світ» та фінансування Конгресу США з 21 вересня до 2 жовтня у рамках програми «Відкритий світ» доцент кафедри міжнародних економічних відносин факультету міжнародних відносин Марина Король та доцент кафедри міжнародного бізнесу та менеджменту, заступник декана факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу Вікторія Бондаренко перебували у Сполучених Штатах Америки.

Візит був присвячений ознайомленню з американською освітньою системою у вищих та середніх навчальних закладах. За час перебування у США наші делегати побували у Корваллісі, Росбурзі (штат Орегон) та Вашингтоні. Програма обміну досвідом виявилася насиченою – щодня відбувалося по кілька різнопланових зустрічей.

У Вашингтоні викладачі УжНУ зустрічалися зі співробітниками офісу конгресмена та сенатора, вели жваві дискусії та порівняння організації навчального процесу, умов здобуття вищої освіти в Україні та США. Також у бібліотеці Конгресу Сполучених Штатів відбулася зустріч з представниками Міністерства освіти США.

Тема програми була присвячена освіті, тому щодня делегати відвідували державні й приватні вищі навчальні заклади, зустрічалися з керівництвом та професорами Університету штату Орегон, провадили дискусії з директорами й викладачами коледжу Umpqua Community College та декількох шкіл. Особливе враження на українських науковців справили інноваційні стратегії та методи навчання в США.

Доценти УжНУ мали можливість поспілкуватися й презентувати свій університет місцевим урядовцями міста Розбурга, округу Дуглас штату Орегон, розповіли про особливості вищої освіти в Україні.

Крім того, нашим викладачам запропонували й низку культурних, екскурсійних заходів. Зокрема, вони побували на узбережжі Тихого океану, місцевих водоспадах, активно проводили вечори з сім’ями.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду