Вхiд
Головна / Суспільство

В області зареєстровано 10 випадків менінгококу

29-03-2017, 17:00

В області зареєстровано 10 випадків менінгококу

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стала "Менінгококова інфекція. Актуальність проблеми для ужгородців".

Про це інформує Ужгородський прес клуб.

Йшлося про таку небезпечну інфекцію як менінгококова. Інформація про випадки виявлення менінгококової інфекції нещодавно схвилювала ужгородських батьків. Яка наразі епідситуація в області і як треба поводитися громадянам, які опинилися в епідвогнищі, розкажуть фахівці - спеціалісти з різних медичних закладів міста.

"Менінгококову інфекцію було виявлено у двох діток з однієї сім'ї завдяки проведеним дослідженням фахівцями Клініки. Лабораторія ніколи не знає, з яким прізвищем вона працює. Кожному тесту присвоюється унікальний номер і тільки після підтвердження кінцевого результату він прив'язується до конкретного пацієнта. У випадку з менінгококом ми дізналися, що обидва позитивні результати належать пацієнтам з одним прізвищем тільки на постаналітичному етапі, при внесенні результатів в систему. Загалом бактеріологічний посів це надзвичайно трудомісткий процес, над одним тестом працюють 4 бактеріологи. Дані про дітей, в яких було виявлено менінгококову інфекцію, відразу було повідомлено в обласну санепідстанцію, звідти ми отримали підтвердження про правильність результатів. Це є основним нашим доказом правильної фахової роботи в даному випадку",- зазначила лікар Наталія Рубіш.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду