Вхiд
Головна / Суспільство

Веселий і смачний мастер-клас від «Чілі-піцца» для дітей переселенців

19-10-2016, 16:59

Веселий і смачний мастер-клас від «Чілі-піцца» для дітей переселенців

Нещодавно представники громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Закарпатській області» зробили веселий і цікавий подарунок дітям вимушених переселенців зі сходу України.

У піццерії «Чілі-піцца» (біля «Нового Вопака» на вул. Бєстужева) дітей зібрали, щоб навчити виготовляти їхню улюблену страву – піццу.

Урок для дітлашні провів найкращий піццаоло закладу. Всі дізналися, як правильно замішувати і розкатувати тісто, як додаються необхідні компоненти, скільки часу випікається піцца тощо.

Голова громадської спілки Анатолій Івлєв сказав :"Такий формат виявився дуже цікавим. Ми готові продовжити тему і влаштувати майстер-класи для дітей бійців АТО, малозабезпечених верств населення, сиріт. Дякуємо за допомогу в організації свята представникам благодійного фонду «Карітас Ужгород», зокрема, отцю Мирославу, який також був присутнім на події".

Заступник голови громадського об’єднання Олексій Кіндрат розповів, що це вже не перша благодійна акція, яку об’єднанням ветеранів і волонтерів проводить спільно з очолюваним ним регіональним відділенням УСПП.

"Діти, які сьогодні зібралися в «Чілі-піцці», вже пережили багато дорослих випробувань. Це дуже важко – втратити домівку і виїхати на чужину, щоб облаштовувати нове мирне життя. Сьогоднішній майстер-клас допоможе дітям провести час з користю і задоволенням, посприяє соціалізації, звиканню до нового міста, нового колективу, формуванню в дитячій свідомості позитивного образу нашого міста. Наша задача – спільно допомогти їм. І до того ж – для дітей, як ви бачите самі, це просто весело! Заради цих посмішок і радості варто працювати!" – відзначив О.Кіндрат.

Наприкінці заходу діти разом з батьками змогли поласувати власноруч приготованою стравою.

«Це так просто і цікаво! Я тепер буду робити піццу вдома!» – із захопленням промовила одна з дівчат, що опанували в цей день смачну професію.

Також юних кухарів чекав сюрприз – морозиво, а ще подарункові сертифікати на відвідування піццерії в майбутньому.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду