Вхiд
Головна / Події

В Ужгороді знов дорожчають маршрутки

22-05-2017, 16:30

В Ужгороді знов дорожчають маршрутки

З 1 червня 2016 року на ужгородців чекає чергове підвищення вартості проїзду в автобусах загального користування, що здійснюють перевезення на міських маршрутах. Таке рішення мерія пояснює численними скаргами ужгородських перевізників, які несуть збитки від перевезення пільговиків та школярів.

«Встановити з 01.06.2016 р. тариф на перевезення одного пасажира автобусами міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху, у розмірі 6 гривень. Перевізникам забезпечити безоплатний проїзд учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста та вагітних жінок», – йдеться у проект рішення виконавчого комітету ужородської міської ради «Про тарифи на міські пасажирські перевезення».

Міський голова Богдан Андріїв так прокоментував цю ситуацію: «До мене звернулися перевізники міста з доказами, що внаслідок нещодавнього рішення про безоплатний проїзд школярів вони зазнають численних збитків. У зв’язку з цим вони попросили підвищити тариф на проїзд хоча б до 6 гривень. Натомість вони пообіцяли, що окрім «пільговиків» і школярів, вони безоплатно перевозитимуть також вагітних жінок».


коментарі

Кум

3 квітня 2017 12:08
Тебе, Бандріїв, із твоєю шоблою треба пиз#дити доки не посинієш. Я дримбав і тебе і твої сараї на колесах.

патріот

3 квітня 2017 18:52
Почитайте уважно, це було в 2016 році. Редактор цього сайту Василь Бедзір це спеціально пише, москалики йому за це грошенят підкидують, попадешся Ваську в наші руки!

Читач

22 травня 2017 16:37
Ви дивитеся дату, коли публікуєте такі повідомлення?

Кум

22 травня 2017 17:13
От якщо ужгородці знову проковтнуть цю бандріївську барижну муйню, то так їм і треба.
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду