Вхiд
Головна / Суспільство

20,5 тис. літрів сурогатного спирту одесит віз на Закарпаття

22-05-2017, 14:30

20,5 тис. літрів сурогатного спирту одесит віз на Закарпаття

Вироком Ужгородського міськрайонного суду засуджено, чоловіка, який транспортував на Закарпаття понад 20,5 тис. літрів спирту.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Йому призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів громадян, а незаконно виготовлений спирт та транспортний засіб з напівпричепом конфісковано у дохід держави.

Як повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Закарпатської області Артем Іванов, який особисто підтримував державне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.1 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв або інших підакцизних товарів), прокуратура Закарпатської області продовжує роботу з викриття незаконного збуту фальсифікованої алкогольної продукції на території Закарпатської області.

Зокрема, встановлено, що чоловік, використовуючи вантажний автомобіль з напівпричепом, транспортував з Одеської області з метою збуту на територію Закарпатської області 100 пластмасових бочок, ємністю близько 200 літрів кожна, у яких містила рідину з характерним запахом спирту, у загальній кількості 20500 літрів.
З метою запобігання розповсюдження сурогату по всій території області працівниками прокуратури області разом з працівниками ГУ ДФС в Закарпатській області указана незаконна діяльність була припинена.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду