Вхiд
Головна / Суспільство

Київ та східне Закарпаття сполучать новим прямим поїздом – Балчун

6-04-2017, 09:30

Київ та східне Закарпаття сполучать новим прямим поїздом – Балчун

ПАТ «Укрзалізниця» запроваджує пряме залізничне сполучення між Києвом і східним Закарпаттям. Так, із 3 травня 2017 року почне курсувати новий поїзд № 213/214 Київ – Солотвино.

Поїзд відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський по непарних числах о 18:34 та прибуватиме на станції Солотвино-1 о 13:42. Зворотно зі станції Солотвино-1 поїзд відправлятиметься по парних числах о 14:55 та прибуватиме до столиці України о 10:05.

Цей потяг уперше забезпечить пряме залізничне сполучення столиці України міста Києва із населеними пунктами cхідного Закарпаття. Відтепер мешканці Солотвина, Хуста, Тячева, Виноградова, Берегова, Королева, Виноградова матимуть можливість швидко та зручно подорожувати до Києва та зворотно.

«Призначення цього поїзда стане потужним імпульсом для розвитку туристичної галузі цього регіону, що сприятиме розвитку економіки та створенню нових робочих місць. Раніше Східне Закарпаття було позбавлене прямого залізничного сполучення з Києвом – в цей регіон курсував лише поїзд Львів – Солотвино», – зазначив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун.

Як з'ясувало Закапаття-онлайн, вартість квитка для проїзду в купе в один бік становить 393,08 грн. При цьому потяг курсуватиме маршрутом через Мукачево, Сваляву, Волівець, Стрий, Львів, тобто у Батьові – розворот (або на Солотвино з Києва, або на Київ із Солотвина).

А що стосується вигод і зручностей, то про все довідаємося згодом, коли проїдемося цим поїздом і матимемо повну картину про його плюси та мінуси.

Вл. інф.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду