Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Депутати хочуть розпустити Закарпатську обласну раду

20-10-2016, 23:54

Депутати хочуть розпустити Закарпатську обласну раду

На засіданні Закарпатської обласної ради депутати більшістю голосів ухвалили рішення про необхідність автономного вибудовування економічних відносин з іноземними державами та їх регіонами.

Ігор Мосійчук, народний депутат від Радикальної партії, не підтримує цього рішення,вважаючи, що закарпатська обласна рада зробила перший крок до сепаратизму.

«Я вважаю це категорично неприпустимо. Я вважаю, що необхідно розглянути це питання в прокуратурі, тому що все починається з таких ось речей. Ніхто не забороняє Закарпатській, Львівській, будь-якій області України вибудовувати свої економічні зв'язки, але коли про це робляться відповідні декларації на декларативному рівні. Зрозуміло, до чого це все йде. Ми усвідомлюємо, що це перший крок на шляху до сепаратизму и вважаємо це неприпустимим. Якщо такі рішення мають місце, то взагалі треба розглянути питання щодо доцільності існування Закарпатської обласної ради в такому складі»- заявив нардеп, виданню "Ведомости Украина".

Ігорь Мірошниченко, депутат Київської ради від партії «Свобода», прокоментував данне рішення вкрай негативно та категорично:

«Україна є унітарною державою, це записано в Конституції і той дух децентралізації, який пропагандує теперішня влада насправді є кроком не до децентралізації й незалежності місцевих органів влади у плані формування власних бюджетів, а кроком до, скажімо так, порушення територіальної цілісності України. Дуже шкода, що сьогодні СБУ та МВС Україні, чи інші правоохоронні органи зовсім не реагують на такі виклики і це реально загрожує територіальному розпаду нашої країни не лише на сході, де ми цьому маємо реальний приклад війни, але і на заході, і на півдні України. Мені здається, що мають негайно втрутитись служби безпеки України, а депутатів, які проголосували за таке рішення, має бути позбавлено мандатів та притягнуто до відповідальності, а раду треба переобирати» - казав свободовець,журналістам "Ведомости-Украина".


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду