Вхiд
Головна / Суспільство

Всі пам'ятники воїнам УПА на польському Підкарпатті погрожують знести

10-05-2017, 13:33

Всі пам'ятники воїнам УПА на польському Підкарпатті погрожують знести
Громадський комітет з демонтажу "бандерівських" пам'ятників у Польщі, створений націоналістичними політичними силами країни, анонсував знесення всіх незареєстрованих пам'ятників воїнам УПА у Підкарпатському воєводстві.

"Наша головна мета - демонтувати з публічного простору на Підкарпатті всі нелегальні бандерівські меморіали", - заявив голова комітету, місцевий націоналіст Марек Кульпа.

За його словами, вже найближчим часом готується знесення двох пам'ятників воїнам УПА.

Як інформує польське видання, у Підкарпатському воєводстві Польщі на даний момент нарахували п'ятнадцять нелегальних пам'ятників УПА.

До комітету входить сімнадцять осіб, серед яких відомий своїми украінфобскімі заявами Станіслав Жолкевич з Перемишля, 95-річний польський ветеран Костянтин Копф, голова руху націоналістів Роберт Вінницький, і війт гміни Гміна Стубно Януш Слабіцкій, який дозволив демонтаж пам'ятника в Грушовичах.

Нагадаємо, 27 квітня в Польщі на кладовищі села Грушовичі біля Перемишля активісти польської націоналістичної організації "Національний рух" за підтримки місцевої влади розібрали надгробний пам'ятник воїнам УПА, що викликало різку реакцію в Україні.

Про це повідомив польський сайт Nowiny24.pl.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду