Вхiд
Головна / Суспільство / Події

УжНУ збільшив вартість навчання для студентів – контрактиків

22-10-2016, 21:28

УжНУ збільшив  вартість навчання для студентів – контрактиків

Ціни за навчання в Ужгородському національному університеті зросли в середньому на 20%. У вересні вартість контракту на деяких спеціальностях УжНУ виросла аж на 3000 гривень!

Внаслідок вчергове провально проведеної вступної кампанії та катастрофічним зменшенням студентів, недолугий керманич УжНУ вирішив компенсувати це за рахунок дітей та їх батьків – збільшивши вартість навчання для студентів – контрактиків.

Студенти та батьки надзвичайно обурені. Нижче представлені їх коментарі щодо данного рішення.

Іван, м. Тячів, першокурсник:

“За що я повинен платити такі кошти? Моя старша сестра, ще зовсім недавно платила на 5 тис грн менше, аніж цього року повинен заплатити я, вступивши на той самий факультет. Що змінилося? Умови стали краще, чи навчання прогресивніше? Не думаю!”.

Маріанна, м. Ужгород, першокурсниця:

“Все б нічого, якби були відповідні умови навчання. В аудиторіях вже холодно, хоча до зими ще півтора місяці. Матеріально-технічна база застріла, на нашу групу ніколи не вистачає фонду комп’ютерних аудиторій, сидимо по 2-є за одним ПК”.

Артур, с. Туря Ремета, батько першокурсника:

“Ціни звісно космічні. Працюю на заробітках в Чехії, щоб оплатити навчання малій. Найбільше обурило те, що влітку, під час підписання контракту, мені безпідставно відмовили в помісячній оплаті, сказали одразу за півроку платити. Я таких коштів немав, довелося позичати”.

В університеті діє жорстка корупція. Окремі керівники УжНУ щорічно розкрадають десятки мільйонів гривень. Тож очевидно, що ціни за навчання можна було б навіть знизити.

Так, лише на щомісячні п’ятизначні матеріальні допомоги та премії Смоланки з наближеними особами , університет витратив понад півтора мільйона гривень. Непрозорі доходи керівників УжНУ різко зросли в 2016 році.

На дії керманичів університету відкрито ряд кримінальних проваджень, таких, як, наприклад, розслідування по обналічці грантових коштів, через підставних фізичних осіб-підприємців з метою подальшого їх привласнення.

УжНУ збільшив  вартість навчання для студентів – контрактиків

ЗМІ широко висвітлювали масштабну аферу ректора УжНУ з іноземними студентами вишу, внаслідок якої університет щорічно недоотримує більше 60 мільйонів гривень, які осідають у кишенях керівництва вишу та посередницьких фірм.

На жаль, щорічно дії керівників УжНУ спустошують бюджет вишу на десятки й сотні мільйонів гривень.

Саме невимовна жага до наживи спонукала їх підняти оплату за навчання.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду