Вхiд
Головна / Події

«Останній Берлін Порошенко» привів до оголошення самостійної зовнішньоекономічної політики в Закарпатті

22-10-2016, 23:07

«Останній Берлін Порошенко» привів до оголошення самостійної зовнішньоекономічної політики в Закарпатті

Кожні нові переговори в форматі "Нормандської четвірки" ведуть до "параду місцевих сувернітетів", попередній призвів до того, що Закарпатська обласна рада ухвалила рішення автономно вибудовувати економічні відносини з іноземними державами і їх регіонами. Так, вважає екс-народний депутат України Степан Гавриш, про що заявляє в своєму блозі на інтернет ресурсі "lb".

Директор "Інституту політичної кризи" розкритикував останні переговори щодо мирного врегулювання на Донбасі за "Мінським сценарієм", вважаючи що, якщо вони почнут діяти, то вся Україна може стати "ЛНР - ДНР", і розвалиться на частини. І ніяких гарантій незалежного суверенного розвитку Української держави, як в політичному, економічному і культурному відношенні, вони не дають.

"Повне задоволення вимог Москви і терористів, українською владою, які перетворюються в респектабельних,« беззастережно амністованих »політиків, не тільки створить жахливий для глобальної стабільності прецедент, але і містить всі інгредієнти щоб почати швидкий відцентровий процес« децентралізації регіонів - парад місцевих суверенітетів ». Вся країна раптом може стати «ДНР-ЛНР». Не випадково, саме після «останнього Берліна Порошенко» Закарпатська ОР вирішила «автономно будувати економічні відносини з іноземними державами і їх регіонами згідно референдуму ... 1991 року» - пише Степан Гавриш.

Крім того, він заявляє, що "західні політики", нав'язуючи "Мінські угоди" утискають національні інтереси України. А Президента звинувачує в готовності прийняти ці умови.

"Володимир Путін міг поїхати до Берліна« на чай»до Меркель-Олланд тільки за однієї умови - Порошенко готовий до поступок щоб врятувати свого бастарда -«Мінський процес».
Якщо взяти до уваги заяву комісара Хуга, що в «Мінських угодах є таємні протоколи», то нові домовленості в Берліні виглядають як ультимативні для Києва"- підсумовує екс-нардеп.

Про це повідомляє Відомості - Україна.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду