Вхiд
Головна / Політика

Уляна Супрун не має стратегічного підходу до реформування медицини – головред угорськомовної газети

2-06-2017, 14:17

Уляна Супрун не має стратегічного підходу до реформування медицини – головред угорськомовної газети


Сайт Voloshyna.org.ua продовжує вивчати думки громадських активістів про їхнє ставлення до окремих законодавчих ініціатив, а також до намірів реформувати медичну галузь. Ось що відповів, зокрема, головний редактор угорськомовної газети «Karpati igaz szo», голова Спілки угорських журналістів Закарпаття, депутат Закарпатської обласної ради попереднього скликання Елемир Кевсегі.

На наше запитання, як оцінює роботу голови Нацбанку України Валерії Гонтарєвої, Кевсегі відповів: «реформні» кроки в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, редактор видання відповів: «На роботу керівника галузі безпосередньо впливає сам економічний стан країни в цілому. Відповідальність несуть і високопосадовці (або суспільні інститути, які вони представляють), що рекомендували і призначали її на цю посаду. Це і Прем'єр-міністр, і депутатські фракції, які підтримали цю кандидатуру голосуванням.

А ось для оцінки ходу медичної реформи головний редактор угорськомовного видання слів не добирав. «Уляна Супрун як міністр не має стратегічного, комплексного бачення, принаймні, цього в її діях не бачимо», - сказав він. – Реформа без чіткого плану та системного підходу може призвести до негативних результатів, завдати лише шкоди».

Яким є ставлення журналіста і угорського громадського активіста до законопроекту про імпічмент президента? «Закон – це одне, а реально відсторонити діючого президента від посади – інше. Якщо назвуть кандидатуру, кращу за президента Порошенка, то тоді можна імпічмент і підтримати. Поки що такої кандидатури я не бачу».


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду