Вхiд
Головна / Відео / Події

Фотовиставка "Рай на стику трьох кордонів" представлена у Києві (ВІДЕО)

25-10-2016, 14:27

Фотовиставка "Рай на стику трьох кордонів" представлена у Києві (ВІДЕО)

Великоберезнянська районна рада Закарпатської області презентувала в Укрінформі фотовиставку "Рай на стику трьох кордонів", яка знайомить з індустрією екотуризму та історичною спадщиною району.

З 12 по 25 жовтня у рамках фотовиставки можна буде дізнатися про сучасні туристичні та веломаршрути, а також курорти району.

"Цей рай знаходиться у Великоберезнянському районі Закарпатської області, у наймальовничнішому куточку України. Населення нашого району складає 26 тис. осіб. Близько половини площі нашого району займає Ужанський національний природний парк, який входить до міжнародного біосферного заповідника "Східні Карпати". Унікальний наш край тим, що у нас красива природа, красиві гори, красиві полонини. А чому рай на стику трьох кордонів? Тому що наш район межує з трьома країнами - це Польща, Словаччина та Україна," —розповів голова Великоберезнянської районної ради Ярослав Шукаль.

За його словами, у регіоні збережено самобутність, культуру та давні українські традиції. І саме тому організатори наголошують на розвиток краю через туризм, з надією на те, що після цієї виставки багато, хто захоче приїхати в гості не лише як турист, а й як інвестор.

У цьому контексті голова райради зауважив, що наразі вже укладено договори про співпрацю зі Словаччиною, а також створено комунальне підприємство з так званого транскордонного співробітництва у сферах туризму та культури.

"Я думаю, що найближчим часом у нас буде ще більший наплив туристів, у тому числі закордонних, зокрема зі Словаччини та Польщі", — підсумував Ярослав Шукаль.

Відео з прес-конференції:


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду