Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Клініку «Гемо Медика Україна» захопили рейдери з ЛНР

25-10-2016, 21:04

Клініку «Гемо Медика Україна» захопили рейдери з ЛНР

24 жовтня у приміщенні Ужгородського прес-клубу керівник ТОВ «Гемо Медика Україна» в Ужгороді Тарас Воротняк зустрівся із журналістами, аби обговорити деталі рейдерського захоплення клініки.

Інцидент стався 20 жовтня, коли директор із головним лікарем Наталією Рубіш були у відрядженні у Києві.

Близько обіду в офіс ужгородської компанії завітали незнайомі люди. Один із них, житель Луганська Олег Бойченко, назвався новим директором, а другий – Сіпсай В., юристом. Працівники клініки одразу викликали поліцію.

На нове керівництво компанії відкрито кримінальне провадження за фактом незаконного зміщення з посади та підробки документів і печатки підприємства.

Зазначимо, що компанія «HEMO MEDIKA Group» була спочатку заснована в Словаччині, а пізніше почали відкриватися її центри і в Україні. 80 % акцій компанії «Гемо Медика Україна» в Ужгороді належить її словацькому ТОВ «Hemo Medika Services». Інші 20% - Тарасу Воротняку як фізичній особі.

Словацька компанія «HEMO MEDIKA Group» намагалася взяти повний контроль над підприємством, навіть таким нечесним та неправомірним способом.

«Клініка «Гемо Медика» в Ужгороді поки що обслуговує пацієнтів, але ми не знаємо, як справа ітиме далі. Проблема у тому, яким чином ми будемо виплачувати зарплату нашим співробітникам. Коштів не вистачає навіть на те, аби ми розрахувалися з ними за цей місяць.» - розповів Тарас Воротняк.

Тарас Володимирович сподівається, що вирішити справу цивілізованим шляхом допоможе антирейдерський закон, нещодавно поданий на розгляд у Верховну Раду.

«Прикро, що таку демонстрацію сили і вседозволеності влаштували європейські друзі-партнери. Ця ситуація насторожила компанії в інших регіонах України. Дуже хвилююся за лікарів та авторитет компанії загалом, адже ми працюємо в такій чутливій сфері, де довіра людей є напрочуд важливою.»

Клініку «Гемо Медика Україна» захопили рейдери з ЛНР


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду