Вхiд
Головна / Суспільство / Економіка

Ставленик Мурги в "Брустурянському ЛМГ" пан Бігун із поплічниками завдали шкоду лісу на понад 125 тис. грн.

18-06-2017, 18:00

Ставленик Мурги в "Брустурянському ЛМГ" пан Бігун із поплічниками завдали шкоду лісу на понад 125 тис. грн.
Державне підприємство “Брустурянське лісомисливське господарство", яке очолює Михайло Бігун, відоме липкорукістю його керівництва. Фактів до сьогодні було виявлено безліч, але до припинення незаконних оборудок так і не дійшло.

В "Брустурянському", яке володіє найбільшими в області запасами лісових угідь, порушення лісокористування виявляють частіше, ніж будь-де. Але штрафи та інші види покарань виявляються занадто низькими, щоб змусити як директора цього ЛМГ, так і керівників його підрозділів відмовитися від розкрадання, особистого збагачення від загальнонародного багатства - лісу.

І ось - чергова афера Бігуна та його свити, виявлена під час планової перевірки Держекоінспекцією у Закарпатській області.

У ДП “Брустурянське ЛМГ” виявлено численні порушення вимог природоохоронного законодавства. Серед них - незаконні рубки дерев у межах лісосіки, пошкодження дерев до ступеня припинення їхнього росту. Порушення вражають масовими за їхнім характером.

Загалом до адміністративної відповідальності притягнуто 46 посадових осіб лісомисливського господарства. На них накладено штрафів на загальну суму 5746 гривень. Відповідно до затверджених такс інспектори встановили, що лісу заподіяно шкоду на 125 тис. 977 грн. На цю суму Держекоінспекція пред’явила ДП “Брустурянське ЛМГ” претензію для добровільного відшкодування.

Працівники Держекоінспекції заявляють, що у випадку залишення претензії без відповіді справу буде передано до судових органів для примусового стягнення з винних осіб зазначеної суми збитків.

Важко віриться в те, що Бігун і Компанія знову не вийдуть сухими з води. Адже такого роду порушення стали в цьому ЛМГ системними, але як директор Бігун, так і очільники підпорядкованих йому лісництв залишаються недоторканими священними коровами - на займаних посадах.

Прикметно, що начальник облуправління лісового і мисливського господарства Валерій Мурга до призначення на нинішню посаду керував тим самим "Брустурянським ЛМГ". Зробивши своїм наступником у директорському кріслі відвертого порушника лісогосподарських норм і законів Михайла Бігуна, Мурга дав чітко зрозуміти, з ким він у спілці. Не виключено, що робив це задля отримання дивідендів від незаконної діяльності теперішнього директора "Брустурянського ЛМГ". Принаймні, Мурзі важко відхреститися від такого звинувачення.

Редакція буде стежити за тим, чи виконають лісгоспівці рішення Держекоінспекції в суді. І чи буде якщо не добровільно, то примусово задоволено претензії екоінспекторів.

На фото: М. БІГУН у першому нижньому ряду - в шапці, одразу над ним стоїть В.МУРГА

P.S. Нижче вміщуємо текст вітання з сайту Закарпатського ОУЛМГ, який свідчить про міцну дружбу Бігуна та Мурги

01.05.2017
Сьогодні свій День народження святкує директор Брустурянського лісомисливського господарства Бігун Михайло Миколайович!
Шановний Михайло Миколайович!
Колектив Закарпатського ОУЛМГ щиро вітає Вас з Днем народження!

Ліси Брустурянського лісомисливгоспу є не тільки значним сегментом природного комплексу краю, а й частиною нашого життя, історії та культури. Тому Вашу працю на посаді директора важко переоцінити!
Охороняючи і відновлюючи наші лісові багатства, ви сприяєте розвитку лісових ресурсів та забезпечуєте екологічну та економічну безпеку Закарпаття.

Михайло Миколайович – Ви професіонал своєї справи, успішний керівник, який завжди з великою увагою ставиться до проблем в справі збереження і примноження лісових ресурсів і бере найактивнішу участь в їх вирішенні, допомагає людям і всім, хто цього потребує.

Нехай усі Ваші зусилля, спрямовані на розвиток лісової галузі Тячівщини та Закарпаття, отримують належне розуміння і підтримку! У цей день щиро бажаємо Вам здоров’я, благополуччя, Божої Благодаті, затишку в родині та успіхів у всьому!

З повагою, начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга та колектив управління!


Ставленик Мурги в "Брустурянському ЛМГ" пан Бігун із поплічниками завдали шкоду лісу на понад 125 тис. грн.

- See more at: https://zakarpatlis.gov.ua/schyri-vitannya-dyrektoru-brusturyanskoho-lmh-bihunu-myhajlu-mykolajovychu/#sthash.4OAi68JW.dpuf


коментарі

Бігун М.М.

21 червня 2017 11:17
У ДП «Брустурянське ЛМГ» в дани час працює 354 робітники. Це є чи найбільше підприємство внашому районі.
Середня заробітна плата по підприємству на сьогоднішній день складає 7393 гривні, одна з найбільших у районі. За п’ять місяців поточного року наше підприємство сплатило податків на 11280000.00 грн. (одинадцять мільйонів двісті вісімдесят тис. грн).Це також один із кращих показників у районі.
Відповідно на мою думку підприємство яке виконує великий обсяг робіт і сплачує таку суму податків має деякі і прорахунки та помилки. Дане підприємство піддається перевірці різними контролюючими органами під час яких виявляються різного роду порушення фінансово-господарській діяльності. Дані порушення не відносяться до порушень кримінального злочину, а відносяться до порушень адміністративної відповідальності і особи які їх допустили відповідно діючого законодавства покарані.
Це робочий цикл тільки той не помиляється хто нічого не робить. Щодо слів «Любимчик» хочеться сказати наше підприємство по рейтингу області постійно займає призові місця і про ці факти свідчать офіційні дані а не слова, осіб які нас постійно обливають брудом.
На сьогоднішній день ми маємо можливість показати робочі місця в адміністративних будівлях, місця відпочинку для людей туристів та багато цікаво що ми робимо. А взагалі я вважаю що для нормального керівника обласного рівня всі підлеглі повинні бути однаковими.
Бігун М.М.
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду