Вхiд
Головна / Події

Шістьох осіб та 6,5 тисяч пачок сигарет затримали правоохоронці поблизу держкордону в Закарпатті

2-07-2017, 12:30

Закарпатський кореспондент » Кримінал » Шістьох осіб та 6,5 тисяч пачок сигарет затримали правоохоронці поблизу держкордону на Закарпатті

Шістьох осіб та 6,5 тисяч пачок сигарет затримали правоохоронці поблизу держкордону в Закарпатті

Шістьох осіб та 6,5 тисяч пачок сигарет затримали правоохоронці поблизу держкордону в Закарпатті. Співробітники Державної прикордонної служби України проводять активні заходи, спрямовані на недопущення переміщення через кордон контрабандних товарів.

Так, сьогодні вночі в рамках операції «Кордон-2017» прикордонники Мукачівського загону спільно з співробітниками СБУ завадили черговій спробі незаконного переміщення через кордон тютюнових виробів. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Отримавши оперативну інформацію про ймовірну протиправну діяльність на кордоні, прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону негайно розпочали оперативно – розшукові заходи. В результаті проведених заходів, неподалік від водного каналу «Ботар», по якому проходить кордон з Угорщиною, правоохоронці виявили та затримали 6 осіб та 12 пакунків тютюнових виробів.

У пакунках, які порушники намагались доправити до сусідньої Угорщини, знаходилось 6490 пачок сигарет без акцизних марок.
Для складання адміністративно-процесуальних документів правопорушників доставлено до відділу прикордонної служби «Вилок».
Правову оцінку їх діям та міру покарання визначатиме суд.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду