Вхiд
Головна / Суспільство

Закарпатці боргують за спожитий природний газ півтора мільярда гривень

8-07-2017, 16:04

Закарпатці боргують за спожитий природний газ півтора мільярда гривень
Загальний борг закарпатців з оплати за спожитий природний газ становить півтора мільярда гривень. Населення боргує 744 мільйона, решта – невідшкодована сума по субсидіям та пільгам. Про це поінформувала начальник ТОВ «Закарпатгаззбут» Вікторія Томинець під час селекторної наради про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи взимку з керівниками районів та міст області. Водночас на нараді було закцентовано, що більшість населення намагається розраховуватися з боргами, накопиченими під час опалювального сезону, влітку.

За результатами наради заступник голови Закарпатської ОДА В. Мікулін звернув увагу керівників районів на необхідності проведення обстеження житлових будинків та об’єктів соціальної сфери на предмет готовності до опалювального сезону. Крім того доручено розглянути можливості покращення енергоефективності у житлово-комунальній сфері, закуповувати дрова та вугілля, а також вчасно укладати договори на поставку газу.

У районах також мають визначити відповідальну особу за проведення систематичного моніторингу стану підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. В. Мікулін також наголосив, всі заплановані роботи слід виконувати своєчасно, чітко та якісно. У районах та містах Закарпаття слід пожвавити роботу з підготовки до наступного опалювального сезону аби досягти рівня планових показників, які станом на липень мають становити 40 відсотків, зауважив заступник голови ОДА.

Як повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр, у Берегівському, Виноградівському, Великоберезнянському, Воловецькому, Рахівському, Свалявському, Тячівському та Ужгородському районах області, а також в Ужгороді, Мукачеві, Хусті та Чопі виконання завдань з підготовки об'єктів знаходиться в межах планових завдань. Посилити роботу в цьому напрямку слід в Іршавському, Міжгірському, Перечинському, Хустському районах та місті Берегово.

Нині фахівці інспекції Держенергонагляду проводять перевірку стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період, про що складають відповідні акти. Проінспектовано вже більше сімдесяти котелень в Ужгородському, Воловецькому, Іршавському, Тячівському районах та у місті Хуст, робота в цьому напрямку триває.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду