Вхiд
Головна / Фото / Події

Закарпатець став переможцем змагань «Tiras open - 2016» (ФОТО)

27-10-2016, 15:16

Закарпатець став абсолютним чемпіоном міжнародного турніру з настільного тенісу в Молдові.

З 21 по 23 жовтня в Тирасполі проходив VII Міжнародний турнір з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату «Tiras open - 2016».

Спортивний захід відбувся в рамках святкування Дня міста.

Вперше в цих змаганнях активну участь прийняли спортсмени-інваліди з Ужгорода. Збірна гідно виступила і посіла почесне третє місце.

Друге місце зайняла команда СКІ «Одеса-баскет». Золотий кубок відкритого чемпіонату Тирасполя завоювали господарі змагань з тираспольського спортклубу інвалідів з настільного тенісу «Тірас-ракета».

Відрадно, що голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець став абсолютним чемпіоном цього турніру.

Ужгородські спортсмени-інваліди висловлюють щиру подяку ПП «Пантеон» та Сулімі Володимиру Васильовичу за щиру і всебічну допомогу нашій збірній Закарпаття з настільного тенісу.