Вхiд
Головна / Суспільство

УжНУ за консолідованим рейтингом увійшов у двадцятку кращих ВНЗ України

17-07-2017, 11:01

УжНУ за консолідованим рейтингом увійшов у двадцятку кращих ВНЗ України
Портал Освіта.ua опублікував консолідований рейтинг ВНЗ України 2017 року.

У заочному змаганні закарпатських вишів найкращі позиції обіймає Ужгородський національний університет, на другому місці Закарпатська академія мистецтв, а замикає трійку лідерів Мукачівський державний університет.

УжНУ за консолідованим рейтингом увійшов у двадцятку кращих ВНЗ України

Освіта.ua складено щорічний консолідований рейтинг українських вишів. Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України у 2017 році охоплює 288 закладів III-IV рівнів акредитації, а також містить 7 підрейтингів ТОП-10: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні ВНЗ», «Кращі київські виші», «Кращі виші регіонів України», «Кращі педагогічні виші», «Кращі медичні університети України», а також кращі навчальні заклади областей України.

Див також: Для професійного оволодіння польською мовою не треба виїжджати за межі області: її вже вивчають в УжНУ

Вихідними даними для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України є використані найбільш авторитетні оцінки експертів і ЗМІ рейтинги університетів, що оприлюднені у 2017 році: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Webometrics", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця навчальних закладів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс».

Рейтинги, що використовувалися при складанні консолідованого рейтингу вузів України:

"ТОП-200 Україна" - у рейтингу діяльність вищих навчальних закладів оцінюється за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертної оцінки якості підготовки випускників ВНЗ представниками роботодавців та академічного співтовариства (15%), а також з використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%).

Рейтинг "Scopus" - результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Міжнародний рейтинг "Вебометрикс" - ураховує кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вузу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів (іншими словами, змістовну та інформаційну активність сайту навчального закладу). Рейтинг "Вебометрикс" публікується двічі на рік.
УжНУ за консолідованим рейтингом увійшов у двадцятку кращих ВНЗ України
Загалом у консолідованому рейтингу представлено 288 вищих навчальних закладів України.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду