Вхiд
Головна / Суспільство

Протистояння Віктора Балоги з контрольованим ним медіа-холдингом завершилося ... самоусуненням нардепа

19-07-2017, 17:10

Протистояння Віктора Балоги з контрольованим ним медіа-холдингом завершилося ... самоусуненням нардепа
"У закарпатського телеканалу «М-студіо» змінився власник". З таким заголовком вийшла гаряча новина від Інституту масової інформації. ІМІ у своєму повідомленні вказує, що "у Віктора Балоги з менеджентом М-Студіо були непрості відносини". Це ж джерело інформує про зміну власника та фактичну відмову Балоги від медіа-холдингу, який він контролював майже двадцять років.
Далі наводимо текст без змін.

Найбільший комерційний телеканал Закарпатської області «М-студіо» змінив структуру власності. Про це регіональному представнику ІМІ в Закарпатській області стало відомо із даних Єдиного державного реєстру Мін’юсту.

Згідно з даними ЄДР, дочірнім підприємством «Телерадіокомпанія Мукачево (М-студіо) володіє ТОВ «Продюсер». Засновники останнього, за даними ЄДР, є фірма «Сорел Комодітіс С.Р.О.», яка зареєстрована у столиці Чехії Празі.
Кінцевим бенефіціарним власником і ТОВ «Продюсер» і «М-студіо» вказаний громадянин Яцківський Вадим Ігорович.

На офіційному сайті телекомпанії відсутня інформація про структуру власності телеканалу.
Вадим Яцківський, за даними Аналітичною платформи YouControl, є співзасновником Закарпатського обласного осередку громадської організації «Фронт Змін». Ця назва, як відомо, була свого часу брендом політичної сили Арсенія Яценюка. Власне, Яцківський став депутатом Ужгородської міської ради 2010-2015 років за списком партії «Народний Фронт».

Минулого року, за інформацією з Аналітичної платформи YouControl, ТОВ «Продюсер» володіли громадяни Крістіан Горонді, Мирослава Токар, Марина Петьовка, Оксана Балога та ТОВ «Барва».

Пізніше Оксана Балога – дружина народного депутата Віктора Балоги, а також ТОВ «Барва» вийшли із співзасновників.
Інша співзасновниця – Марина Петьовка, – є дружиною народного депутата Василя Петьовки, котрий є близьким родичем Балоги.
Телеканал «М-студіо» як юридичну особу створено у 1994 році. Наразі мовлення є у більшості районів Закарпатської області.

P.S. Редакція Voloshyna.org.ua принагідно додає, що дещо раніше Віктор Балога відмовився видавати друкований орган "Старий Замок", заснований контрольованою ним комерційною структурою всередині 1990-их.
Тепер, після прощання з "М-студіо" Балога втрачає вплив практично на всі місцеві медіа Закарпатської області. Чи знайде місцевий олігарх заміну цим ресурсам серед уже наявних або ж створить нові - поки що важко сказати. Але те, що без таких ресурсів йому складно буде позиціонувати себе в політикумі Закарпаття без втрати іміджу - факт.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду