Вхiд
Головна / Події

В Ужгороді вивчали стан очисних споруд

25-08-2017, 09:30

В Ужгороді вивчали стан очисних споруд

Сьогодні до планового порядку денного засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яка проходила в малому залі Ужгородської міськради, внесли ще одне питання – про стан очисних споруд міського водоканалу і для цього виїхали безпосередньо на місце.

Оглянули, як працюють системи, директор комунального підприємства «Водоканал м.Ужгород» Станіслав Карташов детально доповів про найбільш гострі проблеми, руйнування бетонних та інших конструкцій, перенавантаження, які тут уже стали постійними.

Будувалися очисні понад чотири десятиліття тому, розраховані на значно меншу кількість населення, з часу спорудження не лише не модернізовувалися, а й комплексно не ремонтувалися, вичерпали свій ресурс. Постійно триває робота із залучення партнерів, європейських грантів, інвестицій в спорудження нових очисних, суттєву модернізацію систем, бо кошти потрібно чималі. Акт обстеження споруд передадуть також Закарпатській обласній адміністрації, обласній раді, щоб залучити всі можливості якісно очищувати стоки Ужгорода.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду