Вхiд
Головна / Події

Добрих 150 вантажівок застрягли в черзі на українсько-румунському кордоні

27-10-2016, 18:30

Добрих 150 вантажівок застрягли в черзі на українсько-румунському кордоні
Головна причина – заходи посиленого контролю, які здійснюються у рамках спеціальної міжнародної операції «Протидія незаконному переміщенню тютюнових виробів – 2016» на кордоні.

...Перед ПП «Дякове-Халмеу» митного посту «Дяково» Закарпатської митниці ДФС у напрямку «виїзд з України» накопичилось майже півтори сотні транспортних засобів комерційного призначення.

Сама ж операція направлена на виявлення та припинення фактів незаконного переміщення тютюнових виробів, в зв’язку з чим на румунській митниці активно використовується мобільна скануючи система. Це призводить до збільшення часу проходження митного контролю.

Як повідомили у ДФС у Закарпатській області, керівництвом митного посту «Дяково» щоденно проводяться зустрічі з представниками суміжної сторони з метою пришвидшення митного та прикордонного оформлення транспортних засобів в напрямку в’їзду в Румунію. Просимо взяти до уваги вказану інформацію та, за можливістю, планувати перетин митного кордону через інші пункти пропуску зони діяльності Закарпатської митниці ДФС чи інших митниць.

Олена АКІМОВА


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду