Вхiд
Головна / Політика

Голова одного з сіл Мукачівщини підозрюється в розкраданні 600 тисяч гривень

9-08-2017, 17:42

Голова одного з сіл Мукачівщини підозрюється в розкраданні 600 тисяч гривень

Мукачівською місцевою прокуратурою, за результатами досудового розслідування повідомлено одному з сільських голів Мукачівського району про те, що він підозрюється у внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки та заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені у особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Так, сільський голова обґрунтовано підозрюється у тому, що діючи в інтересах одного з товариств району за попередньою змовою з директором товариства вніс неправдиві відомості до акту приймання виконаних будівельних робіт по реконструкції дошкільного навчального закладу, – інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Внаслідок таких незаконних дій було завищено фактичних обсягів виконаних робіт від обсягів вказаних в актах приймання виконаних робіт на загальну суму понад 600 тис. грн., якими незаконно заволоділо підприємство, що проводило ремонтні роботи.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває .


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду