Вхiд
Головна / Фото / Події

Лісові підприємства Срібної Землі вступили до Всеукраїнської асоціації (ФОТО)

28-10-2016, 13:50

Лісові підприємства Срібної Землі вступили до Всеукраїнської асоціації!

В Ужгороді у середу, 26 жовтня, відбулись перші урочисті збори Всеукраїнської громадської спілки «Асоціація відповідальних лісопромислових підприємств України» , створенню якої передувало закінченняу квітні 2016 року групового сертифікату Закарпатського ОУЛМГза міжнародною схемою FSC.

Асоціація з’явилася внаслідок необхідності в об’єднанні відповідальних лісопромислових підприємців для ведення бізнесу у сталий спосіб, який може задовільнити потреби підприємців та зберегти ліси України. В основу діяльності Асоціації лягли положення, викладені у «Меморандумі про взаєморозуміння та співробітництво з питань лісової сертифікації між Закарпатським ОУЛМГ, Національним представництвом FSC в Україні, WWF, екологічними НГО та деревообробними й лісозаготівельними підприємствами Закарпаття».
У засіданні взяли участь представники чотирьох лісопромислових підприємств – засновників спілки, а також запрошені гості, серед яких підписанти меморандуму та потенційні нові члени Асоціації. Окрім презентації діяльності спілки, учасники зосередилися на пошуку шляхів вирішення актуальних проблемлісової та деревообробної галузі.
Лісові підприємства Срібної Землі вступили до Всеукраїнської асоціації!

Як зазначив Голова Асоціації Кунинець Є.П., метою «Асоціації відповідальних лісопромислових підприємств України» єзадоволення, захист і реалізація його членами своїх законних прав і свобод через підтримку і просування соціального й екологічного відповідального лісопромислового бізнесу. Саме спільні скоординовані дії у формуванні правильного розуміння FSC сертифікації стали об’єднавчим чинником для створення Асоціації. Слід зазначити, що хоч наразі членами спілки є лісопереробні підприємства Закарпаття, Асоціація має статус всеукраїнської громадської спілки й сподівається на появу нових членівіз різних куточків України. Задля впливу на державну політику у сфері лісокористування Асоціація подала заявку на участь у Громадській раді при Державному агентстві лісових ресурсів України.
Лісові підприємства Срібної Землі вступили до Всеукраїнської асоціації!

Значний інтерес у учасників викликала презентація директора Національного представництва FSC в Україні Кравця П.В., який ознайомив присутніх з міжнародним досвідом діяльності лісопромислових асоціацій, зорієнтованих на розвиток лісової сертифікації за схемою FSC. Пан Кравець запропонував поглибити співпрацю з FSC шляхом залучення до планування тареалізації проектів, програм, заходів, акцій під егідою FSC, а в майбутньому набути статусу міжнародного члена FSC й брати участь у виробленні й реалізації рішень цієї організації. Зі свого боку, Національне представництво FSC в Україні допоможе розвивати внутрішній ринок сертифікованої продукції та популяризувати відповідальні лісопереробні підприємства, повідомила координатор з комунікацій лісових проектів Дунайсько-Карпатської- програми WWF Ірина Миронова.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду